Over Media Tornado

Media Tornado bestaat uit een jong team van gedreven en creatieve professionals. Voor de creatie van materialen zoals websites, viral campaigns, grafische vormgeving en SEO geschreven content maken wij gebruik van ervaren freelancers.

Media Tornado

Anna Maria Kooistra

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Nuchtere Friezin met een voorliefde voor bakken en gezelschapspellen. Ze is no nonsense, what you see is what you get.  

E-mail: Annamaria@mediatornado.nl

Marieke Wijnmaalen

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Modepoppetje met Rotterdamse roots en een pitbull als het aankomt op PR.

E-mail: Marieke@mediatornado.nl

Lotte Haije

(marketing)communicatie adviseur

Media aanjager van het eerste uur. Loyaal, creatief en bijzonder meegaand, maar een tough cookie als het aankomt op onderhandelingen. 

E-mail: Lotte@mediatornado.nl

Amy Krebber

Communicatiemedewerker

Begonnen als stagiaire en werkt nu naast haar universitaire studie bij Media Tornado. Amy is een creatieve duizendpoot en werkt met razend enthousiasme aan alle projecten die op haar pad komen. 

E-mail: Amy@mediatornado.nl

Lieke Folkertsma

Communicatiemedewerker

Deze goedlachse Groningse blondine krijg je niet snel op de kast. Ze houdt van diversiteit en pakt het liefst ieder project op. 

E-mail: Lieke@mediatornado.nl

Amber Endres

Communicatiemedewerker

De jongste media aanjager is een echte spring in het veld. Dé social media expert van het team en altijd op zoek naar #vernieuwing. 

E-mail: Amber@mediatornado.nl