Over Media Tornado

Media Tornado bestaat uit een jong team van gedreven en creatieve professionals. Voor de creatie van materialen zoals websites, viral campaigns, grafische vormgeving en SEO geschreven content maken wij gebruik van ervaren freelancers.

Media Tornado

Anna Maria Kooistra

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Nuchtere Friezin met een voorliefde voor bakken en gezelschapspellen. Ze is no nonsense, what you see is what you get.  

E-mail: Annamaria@mediatornado.nl

Marieke Wijnmaalen

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Modepoppetje met Rotterdamse roots en een pitbull als het aankomt op PR.

E-mail: Marieke@mediatornado.nl

Lotte Haije

(marketing)communicatie adviseur

Media aanjager van het eerste uur. Loyaal, creatief en bijzonder meegaand, maar een tough cookie als het aankomt op onderhandelingen. 

E-mail: Lotte@mediatornado.nl

Dominique van Doorn

Communicatiemedewerker

Dominique is breed inzetbaar: van games tot fashion, hij draait zijn hand er niet voor om. Deze goedlachse man weet zich goed staande te houden in een team met alleen maar vrouwen. 

E-mail: Dominique@mediatornado.nl

Daisy van Lint

Stagiaire

Deze spontane meid weet hoe ze hard moet werken en kan organiseren als de beste. Als ze iets wil vecht ze ervoor tot ze het heeft.

E-mail: Daisy@mediatornado.nl

Rosanne Kromwijk

Communicatiemedewerker

Een creatieve alleskunner met een passie voor organiseren en structureren. Gaat uitdagingen niet uit de weg en onderneemt graag nieuwe dingen. 

E-mail: Rosanne@mediatornado.nl

Rianne Jongerden

Communicatiemedewerker

Perfectionistische Gooische meid die graag danst. Ze is creatief met woorden en gepassioneerd over film en entertainment; het perfecte teamlid voor een pubquiz! 


E-mail: Rianne@mediatornado.nl