Over Media Tornado

Media Tornado bestaat uit een jong team van gedreven en creatieve professionals. Voor de creatie van materialen zoals websites, viral campaigns, grafische vormgeving en SEO geschreven content maken wij gebruik van ervaren freelancers.

Media Tornado

Anna Maria Kooistra

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Nuchtere Friezin met een voorliefde voor bakken en gezelschapspellen. Ze is no nonsense, what you see is what you get.  

E-mail: Annamaria@mediatornado.nl

Marieke Wijnmaalen

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Modepoppetje met Rotterdamse roots en een pitbull als het aankomt op PR.

E-mail: Marieke@mediatornado.nl

Lotte Haije

(marketing)communicatie adviseur

Media aanjager van het eerste uur. Loyaal, creatief en bijzonder meegaand, maar een tough cookie als het aankomt op onderhandelingen. 

E-mail: Lotte@mediatornado.nl

Amy Krebber

Communicatiemedewerker

Amy is begonnen als stagiaire bij Media Tornado en versterkt het team sinds 2017 fulltime. Deze creatieve duizendpoot is ijzersterk in het organiseren van events.

E-mail: Amy@mediatornado.nl

Amber Endres

Communicatiemedewerker

De jongste media aanjager is een echte spring in het veld. Dé social media expert van het team en altijd op zoek naar #vernieuwing. 

E-mail: Amber@mediatornado.nl

Julie Stassar

Communicatiemedewerker

Julie is onze eigen wervelwind. Deze bevlogen entertainment liefhebber weet hoe zij het beste partijen bij elkaar kan brengen om tot mooie samenwerkingen te komen.

E-mail: Julie@mediatornado.nl

Maxime Bijmans

Stagiaire

Gamefanaat op het gebied van shooters en race-games. Daarnaast heeft YouTube geen geheimen voor haar!

E-mail: Maxime@mediatornado.nl

Babette Nienhuis

Stagiaire

Deze actieve waterrat blijft altijd optimistisch. Ze laat zich niet uit het veld staan en gaat recht op haar doel af.

E-mail: Babette@mediatornado.nl