Over Media Tornado

Media Tornado bestaat uit een jong team van gedreven en creatieve professionals. Voor de creatie van materialen zoals websites, viral campaigns, grafische vormgeving en SEO geschreven content maken wij gebruik van ervaren freelancers.

Media Tornado

Anna Maria Kooistra

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Nuchtere Friezin met een voorliefde voor bakken en gezelschapspellen. Ze is no nonsense, what you see is what you get.  

E-mail: Annamaria@mediatornado.nl

Marieke Wijnmaalen

Eigenaar en (marketing)communicatie adviseur

Modepoppetje met Rotterdamse roots en een pitbull als het aankomt op PR.

E-mail: Marieke@mediatornado.nl

Lotte Haije

(marketing)communicatie adviseur

Media aanjager van het eerste uur. Loyaal, creatief en bijzonder meegaand, maar een tough cookie als het aankomt op onderhandelingen. 

E-mail: Lotte@mediatornado.nl

Dominique van Doorn

Communicatiemedewerker

Dominique is breed inzetbaar: van games tot fashion, hij draait zijn hand er niet voor om. Deze goedlachse man weet zich goed staande te houden in een team met alleen maar vrouwen. 

E-mail: Dominique@mediatornado.nl

Maxime Bijmans

Communicatiemedewerker

Maxime is op YouTube bekend als MXM en houdt van racen. Deze Limburgse weet alles van games en ook de wereld van influencers heeft geen geheimen voor haar. 

E-mail: Maxime@mediatornado.nl

Rose van Turnhout

Rose van Turnhout

Enthousiaste import Amsterdammer met internationale ervaring. Niets is deze Positive Polly teveel! 

E-mail: Rose@mediatornado.nl